CANLI DERS NEDİR?

Canlı dersler, öğrencilerin kurslara gitmeden, kurs ortamındaki derslerle birebir eğitim almasıdır. Canlı derslerimiz öğrencilerin planlı ve programlı ilerlemesine imkân tanıyor ve onları ders çalışmaya itiyor. Dersler planlanan program dâhilinde ve bir disiplin içerisinde yapılıyor.

Evde sınavlara hazırlanan arkadaşlara mükemmel bir imkân sağlıyor. Öğrencinin zamanını daha verimli kullanmasına imkân tanıyor.

CANLI DERSİ KAÇIRIRSAK TEKRAR İZLEYEBİLİYOR MUYUZ ?

Canlı derslerin, aynı zamanda sistem tarafından kayıtları alınmaktadır. Öğrencilerimiz  satın aldığı paketin canlı ders videolarını istedikleri saatte tekrar tekrar izleyebilmektedir.

DERSLER NASIL İŞLENİYOR?

Dersler gün içerisinde belirlenen saatlerde verilen program dâhilinde aksatılmadan işlenmektedir. Özellikle ÖSYM’nin sınav soru tarzları baz alınarak çıkma ihtimali yüksek olan yerler sık sık vurgulanmaktadır. Dersler uygulama ağırlıklı olup her üniteden hangi tarz soru gelir şeklinde işlenecektir. Dersin sonunda kursiyelerimizin sorularına cevap verilecektir. Dersler Edebiyatın Efsanesi 4 ciltlik konu anlatımlarına paralel olarak işlenecektir.

CANLI DERS SAATLERİ NE ZAMAN YAPILACAKTIR?

Canlı derslerimizin saatleri program dahilindedir. Her program için farklı olabilir. Derslerin saatleri ile ilgili bilgiler eğitim paketleri altında yer alan açıklamalarda yer almaktadır.

DERSLER HANGİ KİTAPLARA PARALEL İŞLENECEKTİR?

Edebiyatın Efsanesi  kitapları canlı yayınlarda kullanılacak dokümanlardır. Bunların dışında öğretmenimizin sizler için yükleyeceği dosyaları panelinizdeki eklenen dosyalar bölümünden takip edebilirsiniz. ÖABT Canlı Derslerde İndirim Fırsatını Kaçırmayın!” “Hemen Al” ibrahimkilicuzaktanegitim.com 1 Ekim 2021 e kadar kayıt olun 1.750 TL yerine 1.500 TL ödeyin. Haydi ne duruyorsunuz bu fırsat kaçmaz.